İnşaat Malzemeleri ve Kereste Satışı

İnşaat Malzemeleri ve Kereste Satışı

Akyazı'da bulunan firmamız inşaat ürünlerinin satışlarını gerçekleştirmektedir. Aradığınız inşaat ürünlerinin hepsi firmamızda mevcuttur.


Tuğla, çimento, kireç, demir, beton, kiremit, beton kiremit , ytong, playwood, çivi, alçı malzemeleri, sıva malzemeleri, nalbur malzemeleri, OSB, lambri, alınlık, çardak malzemeleri (seperatör, küpeşte, kayın ve çam ayaklar, çarmık) ahşap vernikleri, rulo ve fırçalar, vida çeşitleri, Hyundai el aletleri vb. gibi birçok inşaat malzemesi işletmemizde satışa sunulmaktadır.


İnşaat malzemelerinin yanı sıra çeşitli kereste ürünlerini de satışa sunan Çetinler Kereste firması, aradığınız kereste ürününü en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktadır. İnşaatlık köknar ve çam kereste, kayın kereste, doğramalık çam ve köknar kereste ile birlikte çatı ve veranda malzemelerini de bulabileceğiniz firma Çetinler Kereste olmaktadır.


Sakarya'da keresteci veya inşaat malzemeleri satan yerleri aramaktansa Çetinler Kereste firmasına ulaşarak aradığınız her çeşitteki kereste ve inşaat malzemelerini bulabilir ve uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.